Објавени: апр. 04 2022 02:44

Maltese maltezeri kucinja

Објавени: апр. 04 02:44
Прегледи: 29
Достапни за продажба малтезери.
Малтезери прочистени од паразити, вакцинирани со пасош и педигре.
Малтезерите се домашни миленици кои имаат карактеристики на салонски кученца кои се антиалергени, не се митарат, не мирисаат.
Имаат мирољубив карактер, сакаат да се дружат, и се идеални за во домашни услови со деца.
Родителите можат да се видат покрај малечките!
Facebook fun page: https://www.facebook.com/malteseandbichonfrisemacedonia/
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации