Објавени: јул. 04 2022 07:06

Pansion dresura bananje na kucinja

Објавени: јул. 04 07:06
Прегледи: 495
Пансионско сместување на вашето куче во внатрешни простории, професионално напаравени и изолирани. Дресура без тепање со позитивна енергија и награди. Решавање на вашите проблеми како влечење, мочање по дома, гризање, јадење од земја. Искуство над 15 години.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации