Македонски | Shqip | English |

Sarplaninci

Се продава од: Ервин 06 јун. 14:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Локација: Карпош, Скопjе
Миленичиња : Кучиња
Одлично и проверено легло, повелете останаа уште 3 мали преубави шарпланинци, со сигурност посебно легло за кое зборуваат претходните купувачи од претходните легла, прекрасни кученца, дојдете погледнете ги и ќе се договориме
Нема посетени огласи
Кон почеток