Објавени: септ. 08 2020 12:41

Setanje i nadzor na domasni milenici

МКД

Објавени: септ. 08 12:41
Прегледи: 169
Добар ден,
Нудам шетање и надзор на вашите домашни миленици. Цената е 250 денари на една прошетка или пак еден час супервизија, но секако може да биде сменета со договор. За кучиња се грижам веќе 10 години, така што можам да ви ветам дека вашето куче ќе биде среќно и добро прошетано :)
За закажување термини можете да ме контактирате по телефонскиот број 078 289 920, или пак по горенаведената email адреса.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации