Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Akita Inu kucinja

300 ЕУР

Се продава од: Јулија 04 дек. 05:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
Четири преслатки, машки, Акита Ину кутриња чекаат домче :) Родени се на 30.10.19, ги добивате вакцинирани, прочистени, со педигре и пасош. Има слики од таткото и мајката.
Повеќе информации на 070/327-832
Јулија
070327832
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации