Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MALTEZERI

200 ЕУР

Се продава од: Вероника 28 ноем. 13:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
Изненадете и израдувајте ги вашите најмили со прекрасен Новогодишен подарок. Се продаваат малтезери стари 40 дена, прочистени од паразити и подготвени за вдомување (https://www.facebook.com/LunaMalteseDog/). Идеален миленик за вашиот дом кој не мириса, не пушта влакна и е совршен за раст и игра со деца. За повеќе информации контакт тел./вибер: 070 231 233.
Вероника
070231233
Кон почеток