Македонски | Shqip | English |

Kutre kane korso

Се продава од: Meho ali 09 јун. 15:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 1.000 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

150 ЕУР

Локација: Петровец, Скопjе
Миленичиња : Кучиња
Vrvno leglo kane korso staro 2 meseca vakcinirano so dokumenti
Нема посетени огласи
Кон почеток