Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Angliski buldog kucenca

300 ЕУР

Се продава од: russell 15 фев. 13:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
Прекрасни булдог кученца.
Кученцата се крева околу децата и се користи за одржување на звуци.
Кученцата е подигната со грижа и љубов. Овие бучни бебиња секојдневно растат поголем и посилен. За повеќе детали, контактирајте
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации