Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cane corso kutrinja

0 МКД

Се продава од: Igor 26 мај 14:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Кучиња
Se prodavaay kutrinja od rasata Cane Corso od odlicni zdravi roditeli nagraduvani po izlozbi
Cite kucinja se crni ima i maski i zenski stari se 40 dena
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации