Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Maltezeri

300 ЕУР

Се продава од: Анета 14 фев. 18:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се продаваат 4 малтезери (две машки и две женски) стари три недели. Кученцата се од родители со оценка и педигре, антиалергени, не мирисаат и не пуштаат влакна, перфектни за чување во домот. Ќе ги добиете прочистени и вакцинирани со пасош и педигре.
Анета
077 915314
Leaflet
Кон почеток