Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Argentinska doga

0 МКД

Се продава од: Dame Shishkov Вчера 08:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Миленичиња
Кучиња
Се продаваат кученца Аргентинска Дога родени на 24.10.2020 со врвно потекло од татко Edgar (татко Ziko De La Paco Cassa(5) и мајка Bea Farol De Mandinga (5)) и мајка Dolce (татко Teju Jagua De La Pampita (5) и мајка Luna Lu Magnifico Blanco (5))

Кученцата се со изложбен квалитет и ги добивате прочистени, вакцинираниирани, со педигре и проверен слух.

Dame Shishkov
078314333
Кон почеток