Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bishon frise bison

230 ЕУР

Се продава од: Daniela Pop Paneva 07 јул. 17:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Миленичиња
Кучиња
Se prodavaat tri maski kucinja istite od slikite cistokrvni bison frise od odgleduvacnica od Srbija ,celosno beli,so pasos i cip,vakcinirani i revakcinirani ,ocisteni od paraziti,kucinjata se rodeni 18.04.2019,tatkoto Rhinos sampion vo Srbija, roditelite mozete da gi vidite na poslednite sliki,vo Makedonija ke bidat na 12ti Juli i mozat da se vidat a koj e zainteresiran za rezervacii moze uste od sega,ovaa rasa na kucinja ae sovrseni za vo stan ne se mitarat i ne mirisaat,mnogu gi sakaat decata...za poveke info javete se
Daniela Pop Paneva
077761738
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации