Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BOXER KUCINJA

0 МКД

Се продава од: Dusko 21 јул. 11:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Миленичиња
Кучиња
Se prodavat boxer kucinja extra leglo od tatko prvenec
extra kucinja za ljubiteli na ovaa rasa.
3 maski
3 zenski
za povekje informacii na tel
078 419 518 Ratko
na slikite se tatkoto i majkata so malite
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации