Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cistokrven labrador

4 500 МКД

Се продава од: Hristijan 28 ноем. 20:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Штип
Миленичиња
Кучиња
Se prodava cistokrven labrador zensko staro e 1ipol godina zlatno e bojata cena 4500den iscuvano e kuceto epten e pametno znae komandi i mnogu e poslusno go prodavam poradi zaminuvanje vo stranstvo na tel:078373154
Hristijan
071373154
Leaflet
Кон почеток