Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dresura i pansion za kucinja

0 МКД

Се продава од: borce 21 окт. 20:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Миленичиња
Кучиња
1.Дресура на сите раси на кучиња
-дисциплински вежби -послушност на кучето (водење на кучето, довикување, команда седи, команда место , команда НЕ и одложување-чекање на кучето во комада седи и команда место)
-смирување на агресивност и развивање на толеранција кон надворешната средина
-напад и одбрана
-обезбедување на објекти
2.Пансионско сместување на вашите миленици
*Транспортот на вашите миленици од Вашиот дом до пансионот и обратно може да биде организиран и од наша страна
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации