Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

English Bulldog kucinja

100 ЕУР

Се продава од: Sandra 28 септ. 15:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Миленичиња
Кучиња
Ostanato uste edno masko kutre na prodazba od majka English Bulldog i ne poznat tatko,rodeno na 09.08.19.
Kutreto e so primena prva vakcina, pasos, procisteno od vnatresni paraziti i znae da jade, spremno e za vdomuvanje.
Cena 100eur.
Кон почеток