Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Epanjol Breton

50 ЕУР

Се продава од: Emilija 22 мај 11:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Штип
Миленичиња
Кучиња
Prodavam kutrenca Epanjol Breton rasni od roditeli so vrvno poteklo po cena od 3000 denari (50e)
Data na raganje 02.04.2016
Pol-mashki
078 578 633
075 457 539
Emilija
078578633
Leaflet
Кон почеток