Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kucinja Azijat

3 000 МКД

Се продава од: Robert 16 јул. 18:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Миленичиња
Кучиња
Се продаваат три машки и три женски кутриња стари месец дена, раса Азијат. Таткото е со педигре. За повеќе информации контактирајте не на веќе дадениот телефонски број.
Leaflet
Кон почеток