Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Akita Inu

Се продава од: Todor Jankulovski Денес 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Локација
Струга
Миленичиња
Кучиња
Се продаваат 2 машки кучиња и 1 женско од расата Акита Ину окучени на 08.09.2019 год. достапни за превземање. Кучињата се со педигре и пасош, вакцинирани и прочистени од паразити. Контакт на телефон: 075-342-065 Тодор и 075-434-156 Александар.

Two male and one female Akita Inu puppies for sale. Born on 08.09.2019 and can be picked up right away. The dogs are with pedigrees and passports, they are vaccinated and parasite-purified. Phone Contact: +38975-342-065 Todor and +38975-434-156 Alexander.
Todor Jankulovski
075-342-065
Leaflet
Кон почеток