Објавени: септ. 06 2021 09:11

Akita Inu

ЕУР

ЕУР
Објавени: септ. 06 09:11
Прегледи: 36
Четири Акита - Ину кучиња спремни за превземање ( Две машки две женски). Кученцата доаѓаат со пасош , педигре ,чип и вакцина.Oкучени на 19.06.2021 .Тел за контакт 075/342-065 Тодор , 075/434-156 Александар. Цената е 250 евра
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации