Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SHIH TZU

0 МКД

Се продава од: Огласник 24 септ. 14:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Миленичиња
Кучиња
Ши Цу биколор женка со пасош,прочистена и примени вакцина и ревакцина.Повеќе инфо на 076580028.НА ЕМАИЛ НЕ ОДГОВАРАМ.
Огласник
076580028
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации