Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Црна женка лабрадор

200 ЕУР

Се продава од: Sofija Stojanovska 08 дек. 10:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Миленичиња
Кучиња
Се продава црна женка лабрадор стара 50 дена од мајка и татко шампиони со освоени титули. Кутрето го добивате со целосна документација. За повеќе информации 077 652 535
Sofija Stojanovska
076376339
Leaflet
Кон почеток