Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава куче турски Кангал.

0 МКД

Се продава од: Јордан 10 дек. 15:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Миленичиња
Кучиња
Кучето е 10месеци со педигре и вакцина
Цена по договор.
Тел.број : 076 376 351
Јордан
Leaflet
Кон почеток