Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава куче турски Кангал.

0 МКД

Се продава од: Јордан 10 дек. 16:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Миленичиња
Кучиња
Се продава куче турски кангал со педигре и вакцина , 10 месеци старо.
Цена по договор.
Број : 076 376 351
Јордан
Leaflet
Кон почеток