Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Pomeranski kutrinja

20 ЕУР

50 ЕУР

Се продава од: Christina 30 ноем. 04:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Локација
Валандово
Миленичиња
Кучиња
2 останати од легло на 4 лица што ги бараат нашите вечни домови. 2 женски достапни. Забавни сме што ги сакаме малите снопови од пената. Мама и тато може да се видат и имаат фантастично потекло од педигре, но не се на активен регистар и оттука цената. Сите сме микрочипувани и ја имавме нашата прва вакцинација ... Подготвени за нашите нови домови сега. Ве молиме јавете се преку ден или ноќ секогаш има некој дома
Christina
Leaflet
Кон почеток