Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Yorkies kucinja

50 ЕУР

Се продава од: Christina 29 ноем. 10:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Миленичиња
Кучиња
Имаме 4 убави изглед Yorkies за продажба. Тие се 2 девојчиња и 2 момчиња, сите подготвени да одат во своите нови домови! Willе ги добијат своите први одмори, микро чипови, овластени ветеринари и 1 месечно осигурување кога ќе заминат во своите нови домови! Не пропуштајте ги.
Christina
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации