Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Cane Corso

0 МКД

Се продава од: Cane Corso 29 септ. 14:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Миленичиња
Кучиња
1 tigrest mazjak i 1 crna zenka, redovno procistuvani od glisti, vakcinirani i revakcinirani. Gi dobivate so pedigre, pasos, mikrochip.
Tatkoto e od srbija, majkata e od moe poteklo i e pobednik na poveke izlozbi i specijalka za cane corso.
Za poveke informacii javete se ili kontaktirajte me preku viber.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации