Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zlaten retriver Golden retriver

200 ЕУР

Се продава од: Teodora 20 јан. 10:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Миленичиња
Кучиња
Zlaten retriver kucenca za prodazba, odlicno leglo.
Fotografiite se od roditelite.
Teodora
075353311
Leaflet
Кон почеток