Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

këlyshë të adhurueshëm Maltipoo për Shitje

300 ЕУР

Се продава од: loissa moore 09 септ. 20:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Миленичиња
Кучиња
Ne kemi këlyshë të bukur Maltipoo tani të gatshëm për shtëpitë e tyre përgjithmonë. Ato janë ngjyra të bukura, me pallto të gjata të shëndetshme dhe temperamentet më të mira. Shumë i gjallë dhe i shoqërueshëm dhe do të ishte një shtesë e bukur për një shtëpi të dashur. Të dy këlyshët do të mblidhen me sa vijon:
Vacc Vaksinimi i parë
CheckKontroll i vetingut
TreatmentMjekimi i krimbave dhe pleshtave
Ushqim kone (Royal Canin)
✅ batanije me aromë mami

Nëna mund të shihet gjatë shikimit. Ajo është një Maltese dhe babai është një qen qimedredhur lodër. Të dy me shëndet të mirë dhe kanë një histori të qartë të shëndetit. Mamaja është kafsha jonë e dashur dhe ajo ka qenë një mumje e mrekullueshme për foshnjat e saj. Ne duam shtëpitë më të mira për këta këlyshë. Ju lutemi kontaktoni për më shumë informacion
loissa moore
00000000000
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации