Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Симпатично малтешко кутре

400 ЕУР

Се продава од: Bouba 17 јун. 01:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Миленичиња
Кучиња
Специјализирам за одгледување одржливи кутриња во согласност со меѓународниот акт за одгледување кученца во Германија. Сите кутриња се одгледуваат како дел од моето семејство во затворено. Кученцата се лекуваат и комуницираат неколку пати на ден сè додека не дојде време да одат во нивниот нов дом. Кученцата се дружи со деца, мачки и други здрави вакцинирани кучиња, големи и мали раси. Сите кутриња ќе одат дома со верификувани проверени тековни вакцинации кои биле разнежни неколку пати. Микрочип 1 годишна здравствена гаранцијаБабе, исечете ги ноктите и санитарната бричење пред да земете. Торба Гуди со ќебе што мириса на мајка и легло за да ви помогне да преминете во вашиот нов дом. Две играчки, примерок од тековната храна, примерок од Нувет плус. Сите ветеринарни документи. Whats апликација: +49 1521 8448553
Leaflet
Кон почеток