Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Persiski macinja

Се продава од: милениче 02 фев. 10:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Крушево
Миленичиња
Мачки
Se prodava prekrasno masko persisko mace, cista rasa, zolto-belo, na vozrast od 6 meseci i mnogu ubavo belo zensko persisko mace so plavi oci na vozrast od edna godina i tri meseci.
милениче
078 686-999
Leaflet
Кон почеток