Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Persiski macinja

0 ЕУР

Се продава од: милениче 16 дек. 09:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Крушево
Миленичиња
Мачки
Se prodava preubavо persisko macence, poteklo od roditeli cista rasa. Maceto e masko, nauceno e na higienski naviki i procisteno od paraziti vnatresni i nadvoresni, Mnogu milo po karakter, nauceno da koristi pesok.
милениче
070 388-148
Leaflet
Кон почеток