Објавени: мај 10 2022 09:44

Се продава

Објавени: мај 10 09:44
Прегледи: 348
Се продаваат мачиња од татко Scottish fold и мајка British shorthair , родени на 29.04.2022.

Во моментов имаме 3 машки и 2 девојчиња. Спремни за во нов дом, по 01.06.2022
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации