Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Persiski macinja

200 ЕУР

Се продава од: Trajanka 21 септ. 18:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Мачки
Продавам две бели персиски мачиња машко и женско родени на 1 јуни. Чувани исклучиво во домашни услови. Мачињата се со стекнати хигиенски навики и прочистени од надворешни и внатрешни паразити.
Број за контакт 078714728
Trajanka
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации