Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se podaruva mace

0 МКД

Се продава од: Jovana 18 јун. 22:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Миленичиња
Мачки
Се подарува 3-месечно маче, мирно, дружељубиво, со стекнати навики. Само за чување во домашни услови. Можете да се јавите во секое време.
Контакт број: 078290867
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации