Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Persiski macinja

0 МКД

Се продава од: Natka Velkova 08 окт. 20:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Миленичиња
Мачки
Tri maski cistokrvni persiski macinja. Gi dobivate procisteno so pasos i kniska
Natka Velkova
078309746
Кон почеток