Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Persisko mace

0 МКД

Се продава од: Natka Денес 15:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Миленичиња
Мачки
se prodavat cistokrvni persiski macinja so prekrasni plavi oci.So steknati higienski naviki.Na poslednite dve sliki se majkata i tatkoto
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации