Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zako Papagali

600 ЕУР

Се продава од: Aleksandar Вчера 10:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Птици
Продажба на Жако (Сив Афрички Папагал-Конго),во понуда имаме и кафези,храни,витамини,дрва-стојалишта,поводници и друго..
Aleksandar
072 561 561
Leaflet
Кон почеток