Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kanarinci

20 ЕУР

Се продава од: Risto 19 мај 20:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Миленичиња
Птици
Продавам машки малино канаринци. Една птица 20 евра. Продавам 10 такмичарски кафези, кафези за парење и кафези за чување.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации