Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Hrana za papagali

100 МКД

Се продава од: Петар 22 септ. 13:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Миленичиња
Птици
Продавам витаминска храна и обична храна (просо) за секакви врсти на папагали (мали и големи)
Витаминска храна за мали папагали (тигрици) - 100 МКД - 500 гр
Витаминска храна за големи папагали (нимфи) - 100 МКД - 400 гр
Основна храна за папагали (просо) - 120 МКД - 1кг
Петар
078698920
Leaflet
Кон почеток