Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Канаринци малино waterslagen 2020

0 МКД

Се продава од: Vane Nanov 27 дек. 14:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Миленичиња
Птици
FB site

https://www.facebook.com/Waterslager-canary-%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%BE-112539664000690/?view_public_for=112539664000690
за цена ќе се договорими зависно од тоа каква птица сакаш.
Vane Nanov
075497002
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации