Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ribi ajkuli

30 ЕУР

Се продава од: Dragan 16 фев. 15:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Se prodavat ribi AJKULI nad 25cm, lesni za odrzavanje i ne baraat sekoj dnevna izhrana(dovolno im e ednas nedelno) mnogu ubavi stari 3 god, goleminata sporedeteja i so daljinskiot upravuvac :)
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации