Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Akvarium so zaobleni stakla i oprema

8 100 МКД

9 000 МКД

Се продава од: Blagoja Grozdanov 28 ноем. 14:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава се комплет како на сликите.

Димензии 80х33х50.

Јас горе имав сунѓер, филц па прстени керамички.

Во опремата влегуваат пумпата и греачот, 2та тајмери, местилката, мрежичката, сифонот, дребулиите за чистење и одржување, пинцетата... Имам и некои камења ако му одговараат некому да ги земе.

Комплет се за 9.000.

070 22 11 65.
Blagoja Grozdanov
070 22 11 65
Leaflet
Кон почеток