Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Moderna Arhitektura 1 2 3 od Mihail Tokarev

1 500 МКД

Се продава од: Mилена 25 фев. 13:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Продавам комплет книги Модерна Архитектура 1,2,3 од Михаил Токарев за полагање на испит Историја на Архитектура на Архитектонски факултет. И продавам книга Архитектура на Новиот Век од Михаил Токарев, за испит Нов Век на Архитектонски факултет.
Книгите се еднаш употребувани и подвлекувани. Има со молив прешкртани непотребни и нерелавантни пасоси, па ќе ви биде полесно за учење.
Цена по договор.
Mилена
072515683
Кон почеток