Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Dylan Dog Strip Kolekcii

34 500 МКД

Се продава од: Аdam 14 јан. 13:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Продавам цели комплети екстра добро сочувани Dylan Dog стрипови:

Регуларна Серија (1-137) = 13700 мкд
Super Book (1-47) = 6000 мкд
Книги (1-8) = 8000 мкд
Планета Мртви (1-4) = 1000 мкд
Златна Серија (2, 9, 12) = 500 мкд
Мajke i Oceve - Книга = 3000 мкд
30 години Дневник = 1500 мкд
Кон почеток