Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Otkupuvam kolekcionerski vleznici

Се купува од: Синиша Павлески 11 дек. 10:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Откупувам колекционерски влезници
(карти) за следните натпревари:
1994 Македонија - Албанија 30 евра
1987 Вардар - Порто 25 евра
1985 Вардар - Данди Јунајтед 15 евра
По договор откупувам и други влезници на клубови од Македонија (Победа, Пелистер, Силекс) во УЕФА натпревари.
Синиша Павлески
Leaflet
Кон почеток