Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Metalna tuba od -43

Се продава од: Vlatko 14 јан. 20:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Tuba metalna od 1943 godina od 2 svetska vojna od 20 litri za nafta zdrava so natpisi i iniciali v&n.
Leaflet
Кон почеток