Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

STARI NOSII ,JAMBOLII...

200 ЕУР

300 ЕУР

Се продава од: MILE 20 апр. 09:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
SE PRODAVAAT STARI NOSII, IZRABOTENI PRED 100 GOD.OD 1920 GOD.SVE KOMPLET KAKO NA SLIKITE 200 EVRA.

-JAMBOLII DIFTICI, BELI I CRVENI, NEUPOTREBUVANI DO SEGA ,RACNO IZRABOTENI SO PRIRODNA VOLNA,MOZI DA SE PROVERAT.

-FRIZIDER SANDAK 410 LIT.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации