Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Рачно изработени саксии и украси

0 МКД

Се продава од: Stevo 26 јул. 18:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Крушево
Саксиите се изработени рачно од цемент и камен. Уметник од Крушево ги изработува во слободно време, со посветеност и внимание.
Може да си купите од прикажените предмети или да нарачате по ваш вкус.
Се надеваме ке изгледаат убаво во вашиот двор.
Leaflet
Кон почеток