Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Radio od 1983

1 800 МКД

2 000 МКД

Се продава од: Маја 14 јан. 10:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Неготино
Се продава радио РС4011бод 1983. Функционално, радио, будилник и го покажува часот.
Маја
071286099
Leaflet
Кон почеток